Kontakt

kontakt_icon_03-min

Kontakt

Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. Z o.o.
Ul. Sadowa 2 Wielichowo-Wieś
64-050 Wielichowo

biuro@maciejkozlowski.pl
tel. 61 44 33 153

Zespół

Szymon Kozłowski

Dyrektor ds. sprzedaży
szymon@maciejkozlowski.pl

Piotr Kozłowski

Dyrektor ds. produkcji
piotr@maciejkozlowski.pl

Kinga Tonder

Dyrektor ds. zakupów
kinga@maciejkozlowski.pl
tel. 731-987-931

Marek Kamiński

Kierownik zakładu

Marcin Popiołkiewicz

Brygadzista zakładu

Klaudia Adamczewska

Specjalista ds. zaopatrzenia
klaudia@maciejkozlowski.pl
tel. 886-847-901

Małgorzata Klecha

Specjalista ds. obsługi klienta
gosia@maciejkozlowski.pl
tel. 614-433-153

Magdalena Walkowiak

Specjalista ds. obsługi klienta
magda@maciejkozlowski.pl
tel. 886-847-892

Damian Adamczak

Specjalista ds. obsługi klienta
damian@maciejkozlowski.pl
tel. 614-433-153

Tadeusz Olejniczak

Główny księgowy
ksiegowosc@maciejkozlowski.pl

Alicja Kozłowska

Księgowa
alicja@maciejkozlowski.pl

Ilona Nowak

Księgowa
ilona@maciejkozlowski.pl

Dawid Adamczak

Przedstawiciel handlowy
dawid@maciejkozlowski.pl
tel. 531-036-417

Dariusz Gidaszewski

Przedstawiciel handlowy
dariusz@maciejkozlowski.pl
tel.533-087-813