Kontakt

kontakt_icon_03-min

Kontakt

Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. Z o.o.
Ul. Sadowa 2 Wielichowo-Wieś
64-050 Wielichowo

biuro@maciejkozlowski.pl
tel. 61 44 33 153

Zespół

pomniejszone_szymonkozlowski

Szymon Kozłowski

Dyrektor ds. sprzedaży
szymon@maciejkozlowski.pl

pomniejszone_piotrkozlowski

Piotr Kozłowski

Dyrektor ds. produkcji
piotr@maciejkozlowski.pl

pomniejszone_kingatonder

Kinga Tonder

Dyrektor ds. zakupów
kinga@maciejkozlowski.pl
tel. 731-987-931

pomniejszone_marekkaminski

Marek Kamiński

Kierownik zakładu

pomniejszone_marcinpopiolkiewicz

Marcin Popiołkiewicz

Brygadzista zakładu

pomniejszone_klaudiaadamczewska

Klaudia Adamczewska

Specjalista ds. zaopatrzenia
klaudia@maciejkozlowski.pl
tel. 886-847-901

pomniejszone_malgorzataklecha

Małgorzata Klecha

Specjalista ds. obsługi klienta
gosia@maciejkozlowski.pl
tel. 614-433-153

pomniejszone_magdalenawalkowiak

Magdalena Walkowiak

Specjalista ds. obsługi klienta
magda@maciejkozlowski.pl
tel. 886-847-892

pomniejszone_damianadamczak

Damian Adamczak

Specjalista ds. obsługi klienta
damian@maciejkozlowski.pl
tel. 614-433-153

pomniejszone_tadeuszolejniczak

Tadeusz Olejniczak

Główny księgowy
ksiegowosc@maciejkozlowski.pl

pomniejszone_alicjakozlowska

Alicja Kozłowska

Księgowa
alicja@maciejkozlowski.pl

pomniejszone_ilonanowak

Ilona Nowak

Księgowa
ilona@maciejkozlowski.pl

pomniejszone_dawidadamczak

Dawid Adamczak

Przedstawiciel handlowy
dawid@maciejkozlowski.pl
tel. 531-036-417

pomniejszone_darekgidaszewski

Dariusz Gidaszewski

Przedstawiciel handlowy
dariusz@maciejkozlowski.pl
tel.533-087-813